Aktualności arrow Urząd Miasta i Gminy arrow Wydarzenia arrow Gmina Końskie na Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi
Gmina Końskie na Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi Drukuj Email
(2012-02-28)
Już po raz osiemnasty w Łodzi w dniach 24-26 lutego odbyły się targi pn.: Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Impreza miała miejsce w nowym Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym MTŁ przy Al. Politechniki 2. To miejsce styku i przenikania się wielu kultur, tradycji i obyczajów, jak również bezpośrednich spotkań branży turystycznej i miłośników podróży.

Dla wystawców targi były doskonałą okazją do promocji i sprzedaży coraz bogatszej oferty turystycznej, a przede wszystkim miejscem spotkań z bezpośrednimi odbiorcami – osobami odwiedzającymi targi.

Gmina Końskie wspólnie koneckim Centrum Informacji Turystycznej, gościnnie na stoisku Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, przygotowała bezpłatne wydawnictwa promocyjne, były to m.in. zestaw folderów i ulotki o gminie, plan miasta Końskie i plan Sielpi, mapa turystyczna Okolic Końskich oraz informacje nt. najbliższych imprez turystycznych. Osoby odwiedzające stoisko miały możliwość zaplanowania dłuższego pobytu na Sielpi, z uwagi na to, że zaprezentowano bogatą, zróżnicowaną ofertę obiektów noclegowych, a także przygotowano materiały nt. szlaków turystycznych, atrakcji przyrodniczych i różnych form rekreacji.