Aktualności arrow Konsultacje społeczne arrow Konsultacje społeczne "Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2025" dla Miasta i Gminy Koński
Konsultacje społeczne "Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2025" dla Miasta i Gminy Koński Drukuj Email
(2016-06-24)              
Gmina Końskie przystąpiła do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji (GPR), który jest dokumentem wymaganym w procesie aplikacji o środki w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. Jego celem jest zapewnienie harmonijnego i wielostronnego rozwoju miasta poprzez adaptację starych zasobów do nowych potrzeb, co zapewni poprawę warunków życia w mieście, ochronę i zachowanie tych zasobów, integrację form historycznych i współczesnych oraz wyrównanie standardów nowych i starych zasobów.

 

Pragniemy poznać Państwa zdanie, dlatego też, zachęcamy do przesyłania w dowolnej formie komentarzy, pomysłów i sugestii dotyczących projektu.

Jednocześnie informujemy, że poniżej zamieszczono do wypełnienia formularz projektowy, który może stać się jednym z projektów objętych programem rewitalizacji.

Formularz projektowy [załącznik]

Prosimy o przesyłanie pomysłów, sugestii i formularza projektowego na adres e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

W terminie do 23 lipca 2016 roku.