Konecczanie powitali Nowy Rok Drukuj Email
(2016-01-07)
Za nami Sylwester. Wielu mieszkańców Końskich zdecydowało się powitać 2016 rok na Sylwestrze w Parku Miejskim w Końskich. Impreza plenerowa rozpoczęła się o godzinie 23:00. Uczestników tłumnie zgromadzonych przed sceną powitał Zastępca Dyrektora Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich Dariusz Ogłoza. Podczas sylwestrowej nocy dobrej zabawy i humoru nie zabrakło nikomu.
 
Na wszystkich czekał pyszny gorący bigos oraz lampka szampana. Z głośników wybrzmiewały najnowsze hity, piosenki naszych lokalnych artystów, a w tle wyświetlano teledyski.

Tuż przed północą noworoczne życzenia złożyli Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański oraz jego zastępcy Krzysztof Jasiński i Marcin Zieliński. „Nowy Rok niech przyniesie wszystkim spełnienie marzeń, niech marzenia przekują się w plany, a plany doczekają się realizacji. Wszystkim życzę spełnienia marzeń, miłości, przygód które zostaną zapamiętane na całe życie” – życzył Krzysztof Obratański.

Nadejście 2016 roku obwieściły wystrzały korków od szampana, a niebo nad Końskimi rozświetlił efektowny pokaz sztucznych ogni. Impreza przebiegała w bardzo serdecznej i miłej atmosferze.