Michał Ciechanowski z brązowym medalem Mistrzostw Polski Seniorów Drukuj Email

(2014-10-29)

W ostatnią sobotę 25 października 2014 r. w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Kata i Open.

Organizatorem Mistrzostw Polski był Koszaliński Klub Karate Kyokushin i Polski Związek Karate. Turniej ten miał o tyle wysoką rangę, że biorą w nim udział zawodnicy ze wszystkich organizacji karate kyokushin z klubów zrzeszonych
w PZK.
Konecki Klub Karate Kyokushin reprezentował Michał Ciechanowski, startował w konkurencji kata seniorów.
Michał wrócił z turnieju z brązowym medalem. Bez wątpienia jest do duży sukces naszego zawodnika, który nie miał jeszcze w swojej kolekcji medalu z Mistrzostw Polski Seniorów. Zdaniem obserwatorów naszemu zawodnikowi niewiele zabrakło do drugiej lokaty. Kolejne zawody, do których przygotowuje się Michał Ciechanowski – to Mistrzostwach Europy, które odbędą się w kwietniu 2015 roku
w Warszawie na Torwarze.