MKS NEPTUN zainaugurował sezon piłkarski w IV lidze Drukuj Email
(2014-09-09)
W sierpniu br. drużyna seniorów zainaugurowała sezon piłkarski w IV lidze. Po 3 latach spędzonych w klasie okręgowej zespół osiągnął awans do IV Ligi.
 
W pierwszym meczu przeciwnikiem Neptuna była doświadczona drużyna Spartakus Daleszyce. Pierwszy mecz w IV lidze odbył się przy licznie zgromadzonej publiczności i w uroczystej atmosferze.

Przed meczem drużyna otrzymała pamiątkowy puchar od władz Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, który wręczył v-ce Prezes Tomasz Domaradzki, oraz jeszcze bardziej okazały puchar od Burmistrza Miasta i Gminy Końskie, który wręczyli osobiście: burmistrz Michał Cichocki oraz zastępcy Krzysztof Jasiński i Jacek Matera.

W przerwie meczu przedstawiciele Zarządu Klubu v-ce Prezes Paweł Mazurowicz i skarbnik Grzegorz Andryszczyk wręczyli pamiątkowe statuetki dla sponsorów Klubu oraz dla włodarzy w podziękowaniu za pomoc finansową, która miała znaczący wkład w wywalczenie awansu.

Niestety mecz nie skończył się wynikiem satysfakcjonującym kibiców MKS Neptun ponieważ drużyna przegrała 3:0. Mamy jednak wszyscy nadzieję że zespół będzie osiągał w następnych meczach lepsze wyniki i na stałe będzie rozgrywał mecze w IV Lidze.