Aktualności arrow ZAPYTAJ BURMISTRZA arrow Zapytaj Burmiastrza: Niedrogie suweniry
Zapytaj Burmiastrza: Niedrogie suweniry Drukuj Email
(2008-08-01)

 

Pytanie:

Czy w mieście myśli się o miejscu, gdzie można kupić niedrogie suweniry promujące piękne miejsca? Myślę o zakładkach do książek, magnesikach itp.

 

Odpowiedź:

Urząd Miasta i Gminy w Końskich nie sprzedaje pamiątek i suwenirów związanych z miastem, pozostawiając takie możliwości zarobkowania prywatnej inicjatywie w ramach działalności gospodarczej. To nie oznacza, że UMiG takich gadżetów nie zamawia i nie produkuje. Są to jednak koszulki, długopisy, foldery, kalendarze, plany, czapeczki i inne drobiazgi zamawiane na cele promocyjne i rozdawane w trakcie oficjalnych spotkań, targów, uroczystości jako prezent dla przyjaciół miasta, oficjalnych gości krajowych i zagranicznych oraz kontrahentów. Nie możemy tych rzeczy sprzedawać. Może się ta sytuacja zmienić po utworzeniu w naszym mieście Centrum Informacji Turystycznej, co może nastąpić w przeciągu półrocza, gdyż w ramach projektu Kampania Promocyjna Województwa Świętokrzyskiego chcemy takie centrum uruchomić przy Bibliotece Publicznej w Końskich. W ramach Centrum Informacji turystycznej będzie można zamówić szeroki wybór gadżetów reklamowych promujących nasze miasto i gminę i sprzedawać je zainteresowanym.

 

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć -> Wyślij pytanie