Wydarzenia sportowe
Reprezentacja Koneckiego Klubu Karate wystartowała w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej Drukuj Email
(2014-12-18)
W sobotę 13 grudnia 10-cio osobowa reprezentacja Koneckiego Klubu Karate wystartowała w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej PFKK (Polskiej Federacji Kyokushin Karate). Byli to - Jakub Owczarek, Maciej Paduch, Olgierd Kozielski, Robert Zuber, Julia Tarasińska, Oliwia Tatar, Oliwia Małecka, Jakub Płyta, Mikołaj Głogowski i Sebastian Płodzik.
Czytaj całość…
 
I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży Drukuj Email
(2014-11-04)
W dniu 26 października 2014 roku na Hali Sportowej w Końskich przy ul. Stoińskiego, odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Organizatorem turnieju była konecka filia Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin prowadzona przez Beatę Kij oraz Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Kultury. Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Końskie.
Czytaj całość…
 
Jesienny spacer z kijkami po zdrowie Drukuj Email

(2014-10-28)

W ramach codziennych zajęć terapeutycznych skierowanych do uczestników Domu Dziennego Pobytu działającego  przy  Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
w Końskich pracownicy tego Domu zorganizowali spacer po zdrowie pod okiem  instruktora nordic walking Izabeli Klusek.

Czytaj całość…
 
Konecczanin Mistrzem Polski w górskim rajdzie samochodowym Drukuj Email
(2014-09-19)
W sobotę 13 września br. odbyła się 13 i 14 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski - Korczyna 2014, w których udział wzięło 56 zawodników, wśród których był również Ryszard Żyszczyński z Końskich. Głównym organizatorem wyścigów był Polski Związek Motorowy.
Czytaj całość…
 
MKS NEPTUN zainaugurował sezon piłkarski w IV lidze Drukuj Email
(2014-09-09)
W sierpniu br. drużyna seniorów zainaugurowała sezon piłkarski w IV lidze. Po 3 latach spędzonych w klasie okręgowej zespół osiągnął awans do IV Ligi.
Czytaj całość…
 
Siatkarski Puchar Gminy - 2014 Drukuj Email
(2014-08-28)
logo
 
Burmistrz Miasta i Gminy Końskie zaprasza amatorskie drużyny do udziału w rozgrywkach SIATKARSKIEGO PUCHARU GMINY. Planuje się 4 turnieje eliminacyjne, dwa turnieje finałowe i turniej piłki plażowej. W każdym z turniejów eliminacyjnych udział weźmie nie więcej niż 60 osób, przy założeniu, że w jednej drużynie liczba zawodników zawierać się będzie w przedziale od 6 do 12 osób.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 23 - 44 z 131