Wydarzenia sportowe
Międzynarodowy Turniej Piłkarski Drukuj Email
(2016-11-23)
W słowackiej Šali w dniu 18 listopada 2016 r. odbył się XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiej Policji. W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn z Węgier, Czech, Słowacji oraz Polski. Drużyna reprezentująca nasze miasto sprawiła miłą niespodziankę, zajmując w turnieju wysokie III miejsce. Zwycięski puchar wywalczyła drużyna z Šali.
Czytaj całość…
 
Jubileusz 70-lecia MKS Neptun Końskie Drukuj Email
(2016-10-12)
W dniu 9 października 2016 r. na Stadionie Miejskim w Końskich odbyły się uroczyste obchody 70-lecia istnienia Miejskiego Klubu Sportowego Neptun „MKS-Neptun” Końskie.
 
W uroczystościach jubileuszowych udział wzięli samorządowcy, przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, byli i obecni działacze Klubu, sympatycy oraz licznie przybyli kibice.
Czytaj całość…
 
Jubileusz 70-lecie MKS Neptun Końskie Drukuj Email
(2016-10-05)


 
Konecki Turniej Karate Drukuj Email
(2016-09-22)


Czytaj całość…
 
Wyścig "Solidarności" i Olimpijczyków Drukuj Email
(2016-07-08)
To już kolejna impreza kolarska w tym roku. W dniu 1 lipca br. mieszkańcy Końskich gościli uczestników 27 Międzynarodowego Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków, który odbywał się w dniach 29 czerwca - 2 lipca 2016 r. na trasie Radom –Krosno. Wyścig ten to dla polskiego środowiska kolarskiego jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych w Polsce,rozgrywanych w kategorii 2.2. Zawodnicy walczą bowiem o punkty do rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI.
Czytaj całość…
 
KSSPR Końskie Wicemistrzem Polski Drukuj Email
(2016-05-18)
W dniach 13-15 maja 2016 r. w hali sportowej przy ul. kpt. Stoińskiego w Końskich rozegrano Finał Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców o Puchar Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański oraz pełniący rolę gospodarza Prezes Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej Piotr Bocheński. W rozgrywkach rywalizowało osiem drużyn: z Głogowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Bartoszyc, Kielc, Bydgoszczy, Warszawy, Zabrza oraz Końskich.
Czytaj całość…
 
Wyścig kolarski "Szlakiem walk mjr Hubala" za nami Drukuj Email
(2016-04-29)
Po sześcioletniej przerwie do kalendarza krajowych imprez kolarskich powrócił wyścig „Szlakiem walk mjr Hubala”. Na mapie tegorocznego wyścigu, który odbył się w dniach 21-24 kwietnia br. oprócz naszego miasta znalazły się również Skarżysko Kamienna, Tomaszów Mazowiecki i Opoczno, miejscowości mające niepodważalny związek ze szlakiem bojowym majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Ostatni etap tego sportowego wydarzenia został rozegrany w niedzielę w Końskich. W zawodach wystartowało ok. 80 kolarzy z kraju i z zagranicy. Zawodnicy mieli do pokonania dystans o łącznej długości 176,6 km. Zarówno start jak i meta wyścigu zostały usytuowane przy skrzyżowaniu ul. Polnej z ul. Majora Hubala.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 22 z 131