Wydarzenia szkolne
Burmistrz Michał Cichocki i wicemarszałek województwa Jan Maćkowiak czytali dzieciom "Lokomotywę" Drukuj Email
(2013-10-29)
W poniedziałkowy poranek dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Końskich miały niezwykłą niespodziankę. Dzieci gościły członka zarządu Województwa Świętokrzyskiego Jana Maćkowiaka, Ormiankę Anait Allakhverdian, Roberta Biernackiego z Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” oraz burmistrza Michała Cichockiego.
Czytaj całość…
 
Przedstawiciele przedszkola z Końskich uczestniczyli w Forum dla Rodziny Drukuj Email
(2013-10-28)
23 października br. na zaproszenie premiera Donalda Tuska Marta Dworak – Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 4 w Końskich wraz z rodzicami uczestniczyli w Forum dla Rodziny. Ideą Forum była wymiana poglądów pomiędzy osobami zaangażowanymi w działania na rzecz rodziny a rządem, szukanie drogi dojścia z ofertą państwa dla polskich rodzin. Forum miało charakter konsultacyjny, miało wskazać kierunki działań i rozwiązania wspierające rodziny.
Czytaj całość…
 
Stypendia burmistrza Michała Cichockiego dla najzdolniejszych uczniów Drukuj Email
(2013-10-28)
W ubiegłym tygodniu grupa najzdolniejszych uczniów z terenu miasta i gminy Końskie otrzymała Stypendia burmistrza Michała Cichockiego. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich. Dla 34, tych najzdolniejszych z wysoką średnią uczniów, po raz pierwszy burmistrz miasta i gminy Końskie ufundował roczne stypendia.
Czytaj całość…
 
Pasowanie sześciolatków w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Końskich Drukuj Email
(2013-10-28)
W dniu 23.10.2013r. o godz. 10.30 w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Końskich odbyła się uroczystość Pasowania Sześciolatków.
Czytaj całość…
 
Ślubowanie pierwszaków ze Szkoły Podstawowej w Dziebałtowie Drukuj Email
(2013-10-22)
W Szkole Podstawowej w Dziebałtowie 15 października br. odbyła się szczególna uroczystość. Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości, rodziców, grona pedagogicznego i społeczności uczniowskiej złożyli uroczyste ślubowanie.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 145