Wydarzenia szkolne
Baśniowy świat w Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Końskich Drukuj Email
(2014-02-10)
"Kiedy byłam całkiem mała, chyba taka, jak wy właśnie, Babcia mi opowiadała Najpiękniejsze w świecie baśnie. Świecił księżyc, lśniły gwiazdy, na wieczornym, ciemnym niebie, a ja miałam moją babcię, i baśniowy świat dla siebie..."
Czytaj całość…
 
Już niebawem, już za chwilę do stołu wigilijnego zasiądziemy... Drukuj Email
(2013-12-20)
19 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Dziebałtowie zgromadzili się niecodzienni goście: Krystyna Milczarek Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta i Gminy w Końskich, Małgorzata Jaskólska dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Końskich, ks. Wiesław Szymkiewicz proboszcz miejscowej parafii, rodziny uczniów, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedszkolaki i uczniowie.
Czytaj całość…
 
Szkoła Podstawowa z Nieświnia po raz kolejny zwycięzcą XI Turnieju Mikołajkowego Drukuj Email
(2013-12-16)
W czwartek 12 grudnia br. odbył się XI Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie organizowany przez Urząd Miasta i Gminy, Szkolny Związek Sportowy oraz Zespół Szkół w Stadnickiej Woli. W turnieju wzięło udział 10 szkół podstawowych z terenu gminy Końskie.
Czytaj całość…
 
Mikołaj w koneckiej "dwójce" Drukuj Email
(2013-12-06)
6 grudnia br. w dzień Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich uroczyście zapalone zostały światełka na Choince Bożonarodzeniowej. Uczniowie klasy 3 A przygotowali zimowe piosenki oraz wiersze o świętach Bożego Narodzenia.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 145