Wydarzenia szkolne
Sukcesy recytatorskie uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu Drukuj Email
(2015-05-14)
W dniu 6 maja 2015 r. w Kielcach odbyły się wojewódzkie eliminacje XXV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. W kategorii klas I-III swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało 17 uczestników.
Czytaj całość…
 
Lekcja patriotyzmu w przedszkolu Drukuj Email
(2015-05-14)
Patriotyzm to słowo wielkie, świadczące o naszej narodowej tożsamości. Patriotyzmu, tak naprawdę uczymy się przez całe życie, poczynając od lat najmłodszych. Przykładem takiego właśnie działania była uroczystość, która odbyła się w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Końskich z okazji 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Czytaj całość…
 
Targi edukacyjne dla gimnazjalistów Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów, w dniu 28.04.2015 r.  sali bankietowej „Astoria” w Końskich zorganizowano „I Targi Edukacyjne”. Organizatorami targów było Starostwo Powiatowe w Końskich oraz koneckie szkoły ponadgimnazjalne, które prezentowały swoje oferty edukacyjne na rok szkolny 2015/2016.

Czytaj całość…
 
Sportowe święto sześciolatków "Radość z 6 lat" Drukuj Email

        W dniu 17 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 1 w Kielcach  odbyła się trzecia edycja sportowego turnieju „Radość z sześciu lat”. Organizatorem tego przedsięwzięcia było Kuratorium Oświaty w Kielcach we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym. Otwarcia turnieju dokonali wicekurator oświaty Grzegorz Bień oraz Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba.

Czytaj całość…
 
Witaj WIOSNO! Drukuj Email
(2015-03-26)
W dniu 23 marca 2015 r. przez park miejski przeszedł barwny korowód przedszkolaków, aby powitać przybywającą do nas „Panią Wiosnę”. Blisko 300 maluchów z marzanną na czele z gaikami, kwiatami oraz balonami w dłoni, przybyło pod Urząd Miasta i Gminy w Końskich by pożegnać odchodzącą zimę i cieszyć się wspólnie z nadejściem wiosny.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 145