Wydarzenia szkolne
Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Drukuj Email
(2016-12-13)
W dniu 8 grudnia br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Stadnickiej Woli spotkały się drużyny wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Końskie aby uczestniczyć już po raz 14 w Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.
Czytaj całość…
 
Szkoła Podstawowa w Stadnickiej Woli wyróżniona w ogólnopolskim programie "Solidarna Szkoła 2016" Drukuj Email
(2016-12-12)
6 grudnia w Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala „Solidarna Szkoła 2016” pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP - Agaty Kornhauser-Dudy, podczas której Fundacja Świętego Mikołaja wyróżniła szkoły, za zgromadzenie największej ilości środków na stypendia dla uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności.
Czytaj całość…
 
"Bezpieczeństwo na piątkę" Drukuj Email
(2016-11-10)
W dniu 28 października br. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich odbyły się powiatowe eliminacje X edycji konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Końskich, w którym udział wzięło 12 drużyn w 3-osobowych składach. Pięcioklasiści z terenu powiatu koneckiego zaprezentowali wykonane przez siebie prace plastyczne pod hasłem „Daj się zobaczyć”. Ponadto musieli wykazać się wiedzą z zakresu ruchu drogowego, bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym oraz znajomością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Czytaj całość…
 
Turniej Gier i Zabaw na Wesoło "Przedszkolaki 2016" Drukuj Email
(2016-10-31)
W dniu 22 października br. w  hali sportowej przy ulicy kpt. Stoińskiego w Końskich odbył się Turniej Gier i Zabaw na Wesoło „Przedszkolaki 2016”. W tej organizowanej po raz pierwszy  imprezie sportowej uczestniczyły wszystkie koneckie przedszkola, tj.: „Jedynka”, „Dwójka”, „Trójka”, „Czwórka”, „Piątka” i „Siódemka”. Turniej rozpoczęto prezentacją wszystkich drużyn, które ubrane w barwne stroje sportowe zostały serdecznie powitane przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego, jego zastępcę Krzysztofa Jasińskiego, Naczelnik Wydziału Edukacji Krystynę Milczarek oraz  licznie zgromadzoną na trybunach publiczność.
Czytaj całość…
 
"Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły" Drukuj Email
(2016-10-26)
W piątek 21 października 2016 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich odbyła się XIV edycja akcji „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły”, organizowanej przez redakcję „Echo Dnia”, przy wsparciu finansowym Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 145