ZAPYTAJ BURMISTRZA
Wyślij pytanie Drukuj Email
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć -> Wyślij pytanie
  Odpowiedzi wraz z najciekawszymi pytaniami będziemy zamiszczać raz w tygodniu.
Czytaj całość…
 
Sielpia - remont zbiornika. Drukuj Email

(2010-11-15)

Pytanie: Dlaczego zbiornik rekreacyjny Sielpia nie jest poddany remontowi tzn.: pogłębieniu, wypchnięciu piachu naniesionego na dopływie rzeki do zbiornika, poszerzeniu akwenu w kierunku dopływu rzeki Czarnej. Jest właśnie okazja bowiem remontowany jest most.

Na pewno wykonanie tych prac spowoduje przyjazd wielu wczasowiczów i turystów, a co za tym idzie więcej miejsc pracy i przywrócenie świetności Sielpi. Wielu Polaków pamięta i wspomina jak kiedyś świetnie się tam bawiło. Z poważaniem. Robert.

 

Czytaj całość…
 
Nowa nawierzchna na drodze Końskie - Czarna oraz światła na Warszawskiej Drukuj Email

(2009-05-25)

Nowej nawierzchna na drodze Końskie - Czarna. Światła na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Armii Krajowej.

Czytaj całość…
 
Skatepark na "Sokolni"; Wodociąg przy ul. Grzybowej Drukuj Email

(2009-04-23)
PYTANIE: W ubiegłym tygodniu w "Tygodniku Koneckim" przeczytałem artykuł  o inwestycjach związanych z Orlikiem 2012 i nie znalazłem tam żadnej informacji o skateparku który rzekomo miał powstać w związku z tym przedsięwzięciem. Z ostatniej Pana odpowiedzi udzielonej na forum wynikało że taki obiekt powstanie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie konkretnej informacji na ten temat.

Czytaj całość…
 
Czy są szanse na kanalizację w Nałęczowie? Drukuj Email

(2009-03-11)

Pytanie: Panie Burmistrzu! Mam pytanie dotyczące zadania inwestycyjnego, planowanego do realizacji  w ramach przedsięwzięcia pn." Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej  na terenie Miasta i Gminy Końskie". Przedsięwzięcie to nie obejmuje  miejscowości Nałęczów.

Czytaj całość…
 
Kanalizacja "Starego Młyna" Drukuj Email

(2009-03-11)


Pytanie: Kiedy mieszkańcy "Starego Młyna" doczekają się kanalizacji ściekowej? Czy
będą wymieniane chodniki do Starego Młyna tak jak na każdej wylotowej  ulicy miasta? I co z obietnicami poprawy dróg  też na Starym Młynie?

Czytaj całość…
 
Skatepark w Końskich? Drukuj Email

(2008-12-08)

Pytanie: Ostatnio przeczytałem artykuł w Tygodniku Koneckim z którego wynikało, iż w ramach projektu "Orlik 2012" powstanie Skatepark. Czy wiadomo już jaka firma wygrała przetarg? Czy powstały już jakieś projekty? Czy planował Pan skonsultowanie się z konecką młodzieżą,  by dostosować skatepark do ich poziomu umiejętności?

Czytaj całość…
 
Działki pod garaże? Drukuj Email

(2008-11-14) 

Pytanie: Czy jest szansa i jeśli tak w jakim czasie, na podzielenie terenu na mniejsze działeczki z przeznaczeniem pod garaże i ogłoszenie przetargu na nie?

Czytaj całość…
 
Co z Sielpią? Drukuj Email

(2008-11-05)

Od lat woda i dno jest coraz bardziej zamulana, brudna i nie zachęcająca do kąpieli. Powoduje to odwrót od wypoczynku w tej miejscowości. Jednakże jednorazowe oczyszczenie i pogłębienie zbiornika jest  działaniem interwencyjnym, które jest "leczeniem objawowym" a nie leczeniem przyczyn.

Czytaj całość…
 
Pieniądze dla miejscowości Przybyszowy Drukuj Email
(2008-09-22)

Pytanie: Kiedy mieszkańcy Przybyszów doczekają się wreszcie obiecanych spory czas temu pieniędzy na remont świetlicy i boiska sportowego? 

Czytaj całość…
 
Kompleks pałacowo-parkowy; zmiany w wyglądzie miasta Drukuj Email
(2008-09-20)

 

Moje pytanie dotyczy kompleksu pałacowo-parkowego. Czy wiadomo już kto zostanie właścicielem tego terenu? Jak wyglądają sprawy związane z rewitalizacją centrum Końskich? Czy można się spodziewać w najbliższym czasie kompleksowych zmian w wyglądzie tego miejsca?

 

 
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 17 z 17